Komu zvoní zvěstovatel?

Rubrika: Mordheim

Hlubokou nocí prokletým městem kráčí přízrak. Zvěstovatel, který zvěstuje neštěstí všem, kteří se ve rozvalinách města zdržují. Nový překlad z časopisu Town Cryer 22 přináší speciální postavu/událost do vašich her.

ZvěstovatelNa turnaj Numas, který se odehrál minulý týden, jsem si připravil překvapení. Člen našeho klubu, o­ndra Vítek, mě informoval, že se bohužel nebude moct zúčastnit turnaje jako hráč, protože mají v Praze jakousi exkurzi. Nicméně že dorazí v sobotu odpoledne až večer a že by se rád aktivně zapojil nějak jinak, že se mu nechce jenom sedět a koukat.

V časopise Town Cryer vyšel doplněk pro přízrak zvaný Town Cryer (ano, stejně jako o­nen časopis), který se pohybuje městem a ovlivňuje bitvy. Straší. Zvěstuje různá neštěstí, která se následovně bojovníkům mohou stát. A tak jsem doplněk přeložil a připravil pro o­ndru, až přijde, aby se jako Zvěstovatel, jak jsem postavu nazval, do bitev zapojil.

Ačkoliv přízrak není nijak silný, vlastně se sám ani nemůže zapojit do boje, akorát straší a může některým bojovníkům přivodit komplikace, které se ale projeví až později v bitvě, užili jsme si se zvěstovatelem poměrně hodně legrace. Doufám, že se postava bude líbit i Vám.

  Komu zvoní zvěstovatel (658,3 KiB, 2 465 stažení)