Town Cryer se zhmotňuje

Rubrika: Mordheim

Nejnovější číslo časopisu Town Cryer 22 obsahuje pravidla pro tři nové nájemné postavy do Mordheimu. V prokletém městě se nám objevuje žoldnéř arabský kupec a také dvě nové speciální postavy, upírka – hraběnka Marianna Chevaux a i samotný městský hlasatel, neboli Town Cryer.

Samotný časopis ještě v ruce nemám, ale pojďme se podívat alespoň na nové figurky, protože Fanatic Games kromě pravidel dal do prodeje také figurky pro tyto tři nové postavy.

Arabský kupec Hraběnka Marianna Chevaux Town Cryer

Na první pohled se mi jako nejzajímavější jeví právě figurka hlasatele, který je udělán jako trhan, podle barvy kůže bych byl ochoten i říci že jako duch. Hraběnka i kupec mi připadají jako figurky standardní kvality, nic extra, ale naštěstí také nic tak hrozného, jako byly figurky amazonek.

Zdá se, že se Games Workshop skutečně začíná snažit dělat solidní podporu pro Mordheim, neboť s každým číslem časopisu Town Cryer vychází i nové figurky pro tuto hru; minule to byly figurky pro gang zápasníků, teď jsou to nové nájemné postavy, příště by to měly být nové amazonky.

Jakmile se mi dostane nové číslo časopisu Town Cryer do rukou, objeví se zde recenze, včetně komentářů ohledně těchto tří nových nájemných postav.