Úplně nové figurky do Mordheimu

Rubrika: Mordheim

Games Workshop se pochlapil a po něco více jak roce vydal úplně nové figurky pro Mordheim. Teda spíše Empire in Flames, ale to nevadí. Máme několik nových vesničanů a také dva nové bestigory pro gang bestií. Uvnitř článku najdete fotky.

Už před drahnou dobou vydal Games Workshop pět figurek nazvaných Frenzied Mob – tedy něco jako vzbouřený dav. Byly to figurky k jednomu scénáři z Empire in Flames, vesničané chránící své domy. Ale přiznejme si, pět vesničanů aby bylo davem? No takže teď k tomu přibyli další a máme již 12 zajímavých figurek pro různé scénáře a mise.

Škoda jen, že se figurky nedají rozumně koupit. Musíte koupit jedině balíčech všech dvanácti za 20 liber a navíc jedině přes Direct Order, tedy přímo od Games Workshopu. Slyšel jsem, že snad Ogří doupě občas je schopno dostat takové figurky i k nám, ale jen na přímou objednávku. Ale jinak se rozhodně jedná o figurky zdařilé, zajímavé, netradiční a s nápady.

Kromě vesničanů jsou k Mordheimu ještě dvě nové figurky Bestigorů pro gang bestií. I zde se opět jedná o netradiční modely v duchu Mordheimu, na jaké ve Warhammeru nenarazíte.

Bohužel s objednáváním je to obdobné jako u vesničanů.

Poznámka: už mám přeloženou druhou část kampaně Duše jako kaviár, očekávejte ji na mých stránkách ještě tento týden.