Velký výprodej, nízké ceny!

Rubrika: Mordheim

Ne každý žoldnéř v Mordheimu je bojovníkem. Některé postavy, které si gang může najmout, mohou například sehnat zboží, které se ani jinak nedá koupit. Úplně nový překlad doplňku z časopisu Town Cryer 22 je tady a Vy si jej můžete stáhnout.

Arabský kupec je právě takovým žoldnéřem. Se svou šavlí se moc ohánět neumí a v boji Vám bude častěji spíše zavazet, než že by Vám pomohl. Avšak o to větší použití bude mít mimo bitvy během kampaně.

Kupec dokáže obratně smlouvat, a to nejen při nakupování, ale i při prodávání předmětů, takže s jeho pomocí získáte při prodeji předmětů zpátky podstatně více, než bez něj. Největší devizou arabského kupce jsou však jeho kontakty. Dokáže sehnat některé zboží za přímo neuvěřitelné ceny, či některé velice vzácné zboží.

Ty úplně nejvzácnější předměty, které je kupec schopen sehnat, pocházejí až z daleké Arábie a normálně je gang v Mordheimu nemůže vůbec koupit. Jedná se například o džinovu lampu nebo létající koberec. Pravidla pro tyto nové předměty vyšla původně u prostředí Khemri pro hru Mordheim, ale protože je kupec dokáže dovézt až do prokletého města, jsou součástí tohoto doplňku.

  Arabský kupec (509,6 KiB, 3 603 stažení)