Sleva 15% na figurky právě teď

Rubriky: GW,Obsolete

Nedávno jsem tady napsal článek o obchodech s figurkami, kde jsem upozorňoval na to, že Maelstrom mívá občas akci s 15% slevou na vše. Tato situace nastala právě nyní. A pokud jste plánovali nějaký nákup figurek, bylo by určitě škoda této příležitosti nevyužít.

Sleva není úplně automaticky, ale je na kouzelné slůvko. Já samozřejmě budu hodný a toto slůvko Vám jen tak prozradím, je to 2ND-BIRTHDAY. Pokud tohle slovíčko uplatníte jako „poukaz na slevu“ (voucher), na všechny položky se Vám bude aplikovat sleva ve výši 15%.

Tuto slevu lze využít na veškeré zboží, které Maelstrom prodává. Tedy nejen figurky, ale i malířské potřeby, terény atd. A také na veškerý Advanced Order – tedy předobjednávky zboží, které teprve vyjde. Abychom se podívali, jaký rozdíl sleva 15% znamená, pojďme se podívat na tabulku zboží podle minulého článku. Ceny vybraných položek by v této chvíli při nákupu u Maestroma vypadaly takto:

Empire Battalion 1774 Kč
Empire Militia 639 Kč
Greatswords box 355 Kč
Poštovné 0 Kč
Celkem 2748 Kč

Asi není překvapením, že získáváme absolutně nejlepší kalkulaci. České obchody své ceny neměnily, takže u nich stejné zboží koupíte za 3355 Kč. To je rozdíl 607 Kč, což jsou dva bratru dva další blistry.

Pro ty, kdo nečetli můj předchozí článek: pokud u Maestroma nakoupíte za alespoň 10 liber, pak je veškeré poštovné zdarma, po celém světě. Takže jedinými nevýhodami je to, že musíte platit kartou Visa nebo MasterCard, kterou možná nemáte, a že na zboží si pár dnů počkáte, než to poštou dojde (typicky do jednoho týdne). Ale těch šest stovek podle mě stojí za to tyhle dvě nevýhody nějak vyřešit nebo překousnout, pokud se Vás týkají.

Sleva na výše uvedené kouzelné slovíčko platí celý tento týden, tedy až do neděle 10. června 2007. Takže času moc není. Na druhé straně, jak to bývá se slevami všude a vždy: pokud jste nic kupovat nechtěli, asi to nechte být (já tentokrát tuto slevu určitě nevyužiju). Ale pokud jste měli nějaké ty nákupy v plánu, máte zajímavou možnost, jak ušetřit pár peněz.