Figurky na výstavišti

Rubrika: Malování

Ve dnech 10-12. března se na výstavišti Flora v Olomouci uskuteční několik spojených výstav – přitom jednou z nich bude ForModel, modelářská výstava. A v rámci této výstavy se objeví velká skleněná vitrína plná mojich figurek. Včetně – překvapení – nějakých nových kousků… Přijďte se podívat, pokud budete poblíž!

Sám tomu nemůžu uvěřit, ale už jsem letos (od začátku roku, tj. za dva měsíce) stihl namalovat 24 figurek. To je víc než za celý loňský a předloňský rok dohromady! Už zase skáču přes kaluže! Totiž už zase maluju figurky! Jasně, nejsou to žádné výstavní superkousky s ambicemi na nějaké soutěže, ale furt si myslím, že to jsou nadprůměrně namalované figurky, alespoň v kotlině česko-moravsko-slezko-valašské.

A co víc, po dvouleté přestávce jsem se opět domluvil s výstavištěm Flora a na modelářské výstavě ForModel 2006 budu mít opět celou vitrínu. Takže pokud se budete v dotyčném víkendu vyskytovat v Olomouci, udělejte si cestu na výstaviště a zajděte se podívat nejen na moje figurky, ale i na jiné modely na výstavě a na další záležitosti.

Více informací o celé výstavě najdete na stránkách Výstaviště Flora a musíte uznat, že to vstupné je na dnešní dobu doslova lidové.